Každý náš produkt, má svou historii a svůj příběh. Receptury, které vlastníme jsou léty prověřené a my dodržujeme tento postup s úctou k jejich zakladatelům a tradici. Můžete je zakoupit v maloobchodní síti nebo přímo v naši pálenici. V případě zájmu o větší odběry nás kontakujte telefonicky na čísle 606 602 036 nebo na email hanacka@palenicetesetice.cz.

Legendární bylinný likér vyráběný od roku 1916 podle původní receptury lékárníka Kříže z Prahy. Obsahuje více než 50 druhů bylin a koření, které dodávají tomuto digestivu jemnou, hořkou a kořeněnou chuť. Svou originalitou a bohatou minulostí se řadí mezi legendy v historii českého likérnictví.
Více informací najdete na stránkách www.jakamarus.cz kde si můžete Jakamarus zakoupit v našem e-shopu v klasickém nebo dárkovém balení.

Bylinný likér – 40 % alk. 

Cena od 249 Kč s DPH / 500 ml

 

Základem likéru je Whisky King Barley, která se s Těšeticích vyrábí od roku 1973, a která brzy proslula svou kvalitou a získala mnohá ocenění. Přidáním lipového medu vznikl vynikající likér s neodolatelnou medovou chutí a jantarovou barvou.

whisky likér – 35 % alk.

Cena od 269 Kč s DPH / 500 ml

 

Francouzský řád kartuziánů proslul výrobou bylinných likérů. Už ve 14 století postavili kartuziánští mniši kartouzu v Dolanech u Olomouce a zahájili tam výrobu lihovin, která tu přetrvala staletí. Tady vnikla receptura unikátní bylinné kompozice, která je základem tohoto skvělého bitteru. Jemná kořeněná vůně a lahodná hořká chuť představují léty prověřenou kvalitu starých likérnických mistrů.

hořká lihovina (bitter) – 35 % alk.

Cena od 199 Kč s DPH / 500 ml

 

Pravý destilát ze švestek je nejznámějším a nejoblíbenějším ovocným destilátem. Vyrábíme ho z naši vlastní sklizně a vybíráme ty nejlepší vyzrálé švestky. Při výrobě používáme tradiční způsob destilace. Díky letitým zkušenostem tak dáme vzniknout poctivé slivovici s lahodnou chutí, jiskrou a prvotřídní kvalitou.

destilát – 50 % alk.

Cena od 339 Kč s DPH / 500 ml